Tangen, Olaf(1903-1997)
Bondegård i havgapet 1944
Olje på lerret
66x81
Signert og datert nede t.h.: -Tangen-44
Fra Portør.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
66x81
Fra Portør.
Vurdering