Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne og mann på brygge og seilbåter

Olje på lerret
30x43
Signert nede t.h.: A. Kavli

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 105 000