Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Landskap fra Kviteseid 1891

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: E. Werenskiold 1891

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00