Werenskiold, Erik(1855-1938)
Landskap fra Kviteseid 1891
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.h.: E. Werenskiold 1891
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
65x75
Vurdering