Sørensen, Henrik(1882-1962)
Øsregn i Vinje 1927
Olje på lerret
62x72
Signert og datert nede t.h.: HS 27
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
62x72
Vurdering