Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Kystlandskap 1929

Olje på lerret
60x75
Signert og datert nede t.h.: J. Heiberg 1929

Kunstnernes Hus, Oslo 1947, kat.nr. 97A.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00