Heiberg, Jean(1884-1976)
Kystlandskap 1929
Olje på lerret
60x75
Signert og datert nede t.h.: J. Heiberg 1929
Kunstnernes Hus, Oslo 1947, kat.nr. 97A.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
60x75
Vurdering
NOK 30 000