Liljefors, Bruno(1860-1939)
Hare i vinterdrakt 1922
Olje på lerret
55x80
Signert og datert nede t.v.: Bruno Liljefors. 1922.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000
Olje på lerret
55x80
Vurdering