Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på mahognyplate
24x36
Signert nede t.v.: Hans Andreas Dahl.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på mahognyplate
24x36
Vurdering