Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Hanno, Carl von(1901-1953)
Utsyn mot Trefoldighetskirken 1949

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: Carl v. Hanno 49

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000