Hanno, Carl von(1901-1953)
Sittende gutt i Setesdalsbunad 1932
Olje på lerret
66x61
Signert og datert nede t.v: Carl v Hanno 32
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
66x61
Vurdering