Dahl, Olaf(1842-1895)
Fra Sandvigselven 1878
Olje på lerret
36x57
Signert og datert nede t.v.: O. Dahl. 78.
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: Fra Sandvigselven ved Christiania af O Dahl Elev af Eckersberg.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000