Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Blohm, Roy(1922-2008)
En hemmelighet

Olje på plate
81x100
Signert nede t.h.: Blohm

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av rammen.

Kunstnerforbundet, Oslo 19?3, kat.nr. 92.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000