Zheng, Mai Cheng(1955-)
Arv
Olje på lerret
100x135
Signert nede t.h: M C Z
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
100x135
Signert nede t.h: M C Z
Vurdering