Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Omvendt istapp 1968

Bronse
H: 138 cm.
Signert og datert på plinten: Skule W 68

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00