Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Vinterdag i Paris, Rue de Rome

Olje på lerret, oppklebet på plate
100x150
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Diriks. Paris 1883.

Salonen, Paris 1883, kat.nr. 801.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 120 000 med forbehold