Diriks, Edvard(1855-1930)
Vinterdag i Paris, Rue de Rome
Olje på lerret, oppklebet på plate
100x150
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Diriks. Paris 1883.
Salonen, Paris 1883, kat.nr. 801.
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000 med forbehold