Nordenberg, Bengt(1822-1902)
Kvinne og barn i en årestue 1883
Olje på lerret
70x60
Signert og datert nede t.h.: B: Nordenberg 1883
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
70x60
Vurdering