Heiberg, Jean(1884-1976)
Fra Brevik 1918
Olje på lerret
89x117
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1918
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 170 000
Olje på lerret
89x117
Vurdering
NOK 150 000–200 000