Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Fra Brevik 1918

Olje på lerret
89x117
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1918

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 170 000