Storstein, Aage(1900-1983)
Nedgaren i Smørklepp, Vinje
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Storstein
Påtegnet på baksiden av platen: Bondehave. Negaren i Smørklepp Vinje. Telemark. 1949
Vurdering
NOK 18 000–20 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000