Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Nedgaren i Smørklepp, Vinje

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Storstein

Påtegnet på baksiden av platen: Bondehave. Negaren i Smørklepp Vinje. Telemark. 1949

Vurdering
NOK 18 000–20 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000