Fjell, Kai(1907-1989)
Fra en teaterscene 1948
Olje på lerret
100x110
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -48
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Studie til Fru Sylvia av Orvil". Antagelig en scene til et teaterstykke av den norske forfatter Ernst Orvil (1898-1985).
Vurdering
NOK 400 000–500 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00