Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Mann, trær og hus

Olje på lerret
57x70
Signert nede t.h.: Aulie

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000