Aulie, Reidar(1904-1977)
Mann, trær og hus
Olje på lerret
57x70
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
57x70
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering