Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på plate
69x81
Signert nede t.h.: Gunnar S. G.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 45 000