Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på plate
69x81
Signert nede t.h.: Gunnar S. G.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 45 000