Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på lerret
100x100
Signert noe utydelig oppe t.h.: G S

Malt i 1959.

Bergen Kunstforening (Permanenten, Bergen), Festspillutstillingen 1967, kat.nr. 25 og Kunstnernes hus, Oslo 1967, kat.nr. 25.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00