Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1960
Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 60.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 16 500
Olje på plate
50x65
Vurdering