Kavli, Arne(1878-1970)
Utsyn mot fjorden, Rønnes
Olje på lerret
100x140
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 185 000
Olje på lerret
100x140
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 120 000–150 000