Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Fra Torremolinos
Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Torremolinos

Olje på plate
38x46
Signert nede t.v.: J Rian

Påtegnet, datert og signert på baksiden av platen: J. Rian Torremolinos Espana 1957.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000