Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Lengsel
Olje på lerret
70x70
Signert nede t.v.: E H. J.
Påtegnet med tittel, datert 1963 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
70x70
Signert nede t.v.: E H. J.
Vurdering
NOK 40 000