Indrebø, Tone(1954-)
Erindring IV 1996
Olje på lerret
54x54
Signert og datert nede t.h.: Tone Indrebø -96
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
54x54
Vurdering