Torriset, Kjell(1950-)
Olje på lerret
62x105
Usignert
Dobbeltsignert: Kjell Torriset, datert 1986, samt påtegnet "London" på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
62x105
Usignert
Vurdering
NOK 30 000