Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1978

Olje på lerret
110x100
Signert og datert nede t.v.: J Rian 78

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 65 000