Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Komposisjon 1978
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1978

Olje på lerret
110x100
Signert og datert nede t.v.: J Rian 78

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 65 000