Zorn, Anders(1860-1920)
Elin 1913-14
Radering, lysmål
22x31
Signert nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen på tre steder: Zorn 1913, Zorn og 1914. A-260.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 27 000
Radering, lysmål
22x31
Signert nede t.h.: Zorn
Vurdering