Zorn, Anders(1860-1920)
Zappo 1917
Radering, lysmål
23x20
Signert nede t.h.: Zorn
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1917. A-278.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Radering, lysmål
23x20
Signert nede t.h.: Zorn
Vurdering
NOK 10 000–12 000