Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Zorn, Anders(1860-1920)
Zappo 1917

Radering, lysmål
23x20
Signert nede t.h.: Zorn

Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1917. A-278.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000