Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Martinsen, Kåre(1912-1986)
Modellen

Olje på lerret
29x26
Signert nede t.h.: Kåre Martinsen

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen, samt datert 1962.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000