Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losskøyte ved forreven kyst 1905

Olje på lerret
39x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1905

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000