Møller, Niels Bjørnsen(1827-1887)
Fra Thunersjøen i Sveits
Olje på lerret
58x84
Signert nede t.v.: N.B Möller.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Motiv Fra Thuner Sjø i Schweiz".
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000 med forbehold