Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Tåsen 1940

Olje på lerret
61x68
Signert og datert nede t.h.: J Rian 40

Datert nede t.v.: 1940. Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet 9. april 1940.

Kunstnerforbundet, Oslo 1940, kat.nr. 2(?).

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00