Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Fra Tåsen 1940
Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Tåsen 1940

Olje på lerret
61x68
Signert og datert nede t.h.: J Rian 40

Datert nede t.v.: 1940. Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet 9. april 1940.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1940, kat.nr. 2(?).

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering