Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Det indre av en furuskog 1856
Olje på lerret
90x125
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1856
Påtegnet på messingplakett: Furuskov.
Grosse Berliner Kunst-Ausstellung 1856, kat.nr. 295. Verdensutstillingen i Paris 1878.
Vurdering
NOK 700 000–900 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00