Ender, Axel(1853-1920)
Samtale på dørtrammen
Olje på lerret
52x43
Signert nede t.h.: Axel Ender -
Vurdering
NOK 130 000–150 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 95 000 med forbehold
Olje på lerret
52x43
Vurdering
NOK 130 000–150 000