Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Kirken, Lillehammer 1932
Olje på plate
31x41
Signert nede t.v.: Thv. E. 32
Signert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på plate
31x41
Signert nede t.v.: Thv. E. 32
Vurdering