Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Kirken, Lillehammer 1932

Olje på plate
31x41
Signert nede t.v.: Thv. E. 32

Signert på baksiden av platen: Thorvald Erichsen

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00