Krohg, Christian(1852-1925)
Marie Krohg klipper ut dyr for Per
Olje på lerret
55x45
Signert nede t.v: C. Krohg
Thue, Oslo 1997, versjon nr. 215.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
55x45
Signert nede t.v: C. Krohg
Vurdering