Krohg, Christian(1852-1925)
På utkikk
Olje på lerret
57x45
Signert nede t.v.: C Krohg
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Paa utkik".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
57x45
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering