Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Nordnorsk landskap med sjøfugl
Olje på lerret
58x79
Signert nede t.h.: Smith Hald
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 29 000
Olje på lerret
58x79
Signert nede t.h.: Smith Hald
Vurdering