Kohler, Hans Georg(1963-)
Smerte 1993
Akvarell på papir oppklebet på plate
72x105
Signert og datert nede t.h.: HG Kohler 93 juni juli
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Kunstnernes Hus, Statens høstutstilling 1993, kat.nr. 111.
Vurdering
NOK 14 000–16 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500 med forbehold