Rose, Knut(1936-2002)
Figurer 1981
Olje på lerret
56x48
Signert og datert nede t.h.: Knut Rose 1981
Signert og datert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
56x48
Vurdering