Aulie, Reidar(1904-1977)
Fra et skipsverft
Olje på lerret
53x96
Signert nede t.v.: Aulie
Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 32. Galleri F15, Nordjyllands Kunstforening, Sønderjyllands Kunstforening, Fynsstifts Kunstforening, Liljevalchs Konsthall og Malmø Kunstforening 1974/75.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000