Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fossefall 1845
Olje på lerret
35x30
Signert og datert nede t.v.: HFG. / 45.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
35x30
Vurdering