Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fossefall 1845

Olje på lerret
35x30
Signert og datert nede t.v.: HFG. / 45.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000