Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Hus og hage

Olje på lerret
40x50
Signert nede t.h.: Weidemann.

Antagelig Syd-Frankrike ca. 1959.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000