Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Gammel gate

Olje på plate
81x65
Signert nede t.v.: E.H.J.

Påtegnet med tittel, datert 1947 og signert på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000