Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Gammel gate
Olje på plate
81x65
Signert nede t.v.: E.H.J.
Påtegnet med tittel, datert 1947 og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på plate
81x65
Signert nede t.v.: E.H.J.
Vurdering