Paulsen, Jon Bøe(1958-)
Ut mot havet
Olje på lerret
47x55
Signert og datert nede t.h.: J Paulsen 82
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Olje på lerret
47x55
Vurdering