Dørnberger, Karl(1864-1940)
Våt sne 1928
Olje på plate
42x45
Signert og datert nede t.h.: Dørnberger. 1928.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen, samt påtegnet: N24 1928.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00