Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Våt sne 1928

Olje på plate
42x45
Signert og datert nede t.h.: Dørnberger. 1928.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen, samt påtegnet: N24 1928.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00