Skredsvig, Christian(1854-1924)
Studie til Bondegård i Venoix 1880
Olje på lerret oppklebet på plate
18x36
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: CS. Venoix. 80.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000