Ekeland, Arne(1908-1994)
Jernbanestasjon
Olje på lerret
90x100
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Påtegnet med tittel på plakett på rammen. Signert på baksiden av lerretet.
Bergens Kunstforening 1970 og Kunstnernes Hus, Oslo 1970, kat.nr. 13.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00